آموزش دانلود از سرور مگا

آموزش دانلود از سرور مگا

از امروز سعی می شود تا فایل های سنتی ها در یک سرویس قدرتمندتر و آسان تر آپلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. نحوه ی دریافت فایل از این سرور کاری بسیار ساده و سریع می باشد. بعد از کلیک بر روی یک لینک دانلود، شما به وبسایت mega.nz هدایت شده و اگر لینک مستقیماً به یک فایل مرتبط باشد با محیطی شبیه به تصویر زیر مواجه می شوید. کافیست بر روی دکمه ی Download کلیک کنید.

اکنون منتظر بمانید تا عملیات راه اندازی و دریافت کامل شود. لازم به ذکر است که دانلود فایل ابتدا بر روی مرورگر صورت گرفته و سپس پیغام ذخیره یا اجرای آن مشاهده می شود.

و اما اگر لینک دانلود به یک پوشه که خود حاوی چندین فایل است مرتبط باشد آنگاه با محیطی شبیه به تصویر زیر مواجه شده و اگر قصد دارید تمام فایل های آن پوشه را به صورت یکجا در یک فایل فشرده دریافت نمایید کافیست روی دکمه ی Download as ZIP در بالای صفحه کلیک کنید.

اما اگر قصد دارید فایل ها را بصورت تک تک دریافت کنید کافیست روی مورد انتخابی دوبار کلیک کنید تا عملیات دانلود آغاز گردد.

مشاهده می کنید که نوار پیشرفت دانلود در پایین سمت چپ صفحه ظاهر می شود. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر روی آن کلیک کنید.

فایل های در حال دانلود ظاهر شده و اطلاعات کاملی نظیر حجم فایل، سرعت دانلود، زمان باقیمانده تا پایان، درصد پیشرفت و… نمایش داده می شود. پس از اتمام دانلود فایل، مرورگر شما جهت ذخیره ی فایل پیغامی را نمایش خواهد داد که کافیست روی گزینه ی Save File کلیک کرده و آن را ذخیره کنید.

به همین راحتی!