آموزش دانلود از سرور مدیافایر

آموزش دانلود از سرور مدیافایر

در حال حاضر برای انتشار فایل های خود و دریافت آنها توسط شما از سرور کمکی مدیافایر استفاده می کنیم. دلیل این انتخاب هم امنیت بالای این سرور، دسترسی راحت و امکان دانلود سریع و همچنین دائمی بودن فایل ها می باشد. یعنی دیگر نگران از دست دادن فایل های ارزشمند خود نخواهیم بود و شما نیز می توانید با خیال راحت در هر زمانی به آنها دسترسی پیدا کنید.

با این وجود اگر تاکنون از مدیافایر فایلی را دریافت نکرده اید باید بگوییم که نحوه ی این کار بسیار راحت خواهد بود. کافیست ابتدا بر روی لینک های دانلود موجود در پست های ما کلیک کرده تا به صفحه ی دانلود فایل در وبسایت مدیافایر ارجاع داده شوید. حال بر روی دکمه ی سبز رنگ DOWNLOAD کلیک نمایید. مشاهده می کنید که در همین صفحه حجم، فرمت، تاریخ آپلود و سایر اطلاعات مربوط به فایل نیز قابل رویت است.

اکنون فایل مربوطه توسط برنامه های مدیریت دانلود نصب شده بر روی سیستم شما دریافت خواهد شد و همه چیز طبق معمول صورت می گیرد.

 

لازم به ذکر است اگر در ابتدای کار دکمه ی سبز رنگ دانلود را به رنگ قرمز مشاهده کردید بدین معنی است که استفاده ی شما از سرورهای مدیافایر در حال حاضر بیش از حد مجاز بوده و باید با پاسخ دادن به پرسش امنیتی، تایید کنید که یک ربات نیستید.

علاوه بر این سعی داریم تا تمام فایل های منتشر شده در وبسایت خود را از طریق کانال تلگرامی سنتی ها نیز در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. با این وجود دیگر می توانید به سریعترین و راحت ترین شکل ممکن نسبت به دریافت فایل های ارزشمند موسیقی سنتی ایران اقدام کنید.